Čistenie podláh

Podlahy sú denne vystavené rôznorodým vplyvom, ktoré prirodzený ochranný povrch poškodzujú a skôr, či neskôr sa tento povrch stáva nechráneným a citlivým. Predpokladá sa, že bežné čistiace prostriedky sú k povrchom šetrné a dodávajú im aj ochrannú vrstvu. Je však potrebné si uvedomiť, že nesprávne riedenie, dávkovanie a ošetrenie môže Vašu podlahu poškodiť alebo dokonca nenávratne zničiť.

Firma LUX Prešov s.r.o. sa o Vašu podlahu postará. Naši odborne vyškolení zamestnanci s vynikajúcou technikou a chémiou podlahe navrátia jej niekdajšiu krásu a vzhľad.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si s našim pracovníkom obhliadku. Po obhliadke priestorov vám vypracujeme cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.Vzhľadom na fakt, že každý typ podlahy vyžaduje osobité zaobchádzanie, určíme správny technologický postup čistenia za pomoci správneho strojného a materiálno-technického vybavenia a čistiacich prostriedkov.

Čistenie podláh prevádzajú naši dlhoroční zamestnanci so strojným vybavením renomovaných svetových značiek Kärcher, Lavor, Numatic a čistiacimi prostriedkami zn. Kärcher a Kleen.


Lux Prešov, s.r.o

Bardejovská č. 5, Prešov
Príďte nás navštíviť osobne, v pracovných
dňoch v čase od 8:00 do 16:30 hod.

  • +421 51 77 10 809
  • lux-presov@lux-presov.sk