Ošetrovanie podláh polymér

Obytné priestory, kancelárske priestory, športové haly, výrobné a priemyselné haly, obchodné priestory, zdravotné strediská, nemocnice, školy,.... každá podlaha v objektoch, ktoré denne navštevujeme je vystavená pôsobeniu okolitého prostredia. Mnohé prevádzky a zariadenia vnímajú podlahu aj ako dekoračný doplnok a preto do nich investujú nemalé finančné prostriedky. Samozrejme chcú, aby ich podlaha vyzerala dlho ako nová, aby plnila svoj účel dlhodobo bez ďalších veľkých finančných nákladov. Ak sa o podlahu staráte tak ako to samotná údržba materiálu vyžaduje, nie je to nemožné. Práve naopak; pravidelné čistenie správnymi čistiacimi prostriedkami dodajú vašej podlahe nielen potrebnú ochranu, ale jej vzhľad bude dlhodobo takmer nenarušený.

Ošetrovanie podláh nie je len o estetike, ale najmä o funkčnosti podlahy. Ošetrením získava podlaha dlhotrvajúcu ochranu, odolnosť voči drobnému mechanickému poškodeniu, ochranu proti opätovnému nánosu hrubej vrstvy znečistenia a znižuje sa vsiakavosť u niektorých typov podláh, napr. pancierové podlahy (leštený betón), gresové neleštené podlahy.

Ošetrenie podlahy ochranným náterom má niekoľko výhod:

  • Povrch ostane dlhšie čistý a nepoškodený
  • Povrch bude viac odolný voči nečistotám
  • Povrch sa ľahšie udržiava

V prípadoch, kedy je potrebné vrátiť podlahe jej šmrnc, nie je potrebné vešať hlavu, aj tu sa dá pomôcť. Firma LUX Prešov s.r.o. Vám ponúka ošetrenie podláh polymér aj voskom. Ošetrujeme linoleá, marmoleá, kachličky, kamene, drevené podlahy, priemyselné podlahy, podlahy chemicky znečistené, podlahy po stavebných prácach, liate podlahy, podlahy s epoxidovou stierkou, betónové podlahy...

Pre akékoľvek informácie nás neváhajte kontaktovať a dohodnúť si s nami obhliadku.


Lux Prešov, s.r.o

Bardejovská č. 5, Prešov
Príďte nás navštíviť osobne, v pracovných
dňoch v čase od 8:00 do 16:30 hod.

  • +421 51 77 10 809
  • lux-presov@lux-presov.sk