Lavor

Lavorwash
 
Spoločnosť Lavorwash bola založená v roku 1975, začínajúc pri malej remeselnej výrobe, no postupom času vyrástla do stabilnej, štruktúrovanej medzinárodnej spoločnosti, ktorá ponúka veľký počet produktov.
 
Dnes je Lavorwash vo vedúcej pozícii na poli výroby vysoko technologicky vyspelých čistiacich systémov, vhodných pre čistenie malých i veľkých povrchov, ktoré možno použiť v interiéri aj v exteriéri. Investície a dlhodobé snahy sú zamerané na konsolidáciu a inováciu pre zaručenie dlho trvajúceho úspechu. Na medzinárodnom trhu ponúka celú škálu vysokotlakových čistiacich strojov, vysávačov na sucho aj na mokro, podlahových zametacích strojov a podlahových umývacích strojov. Tieto stroje boli navrhnuté ako pre využitie v stredných až veľkých profesionálnych objektoch, tak i pre použitie v domácnostiach.  
 
Lavorwash má päť výrobných závodov:
 
Priemyselné a profesionálne čistiace systémy
 
Hobby vysokotlakové čistiace stroje Pegognaga 1 - MN - Taliansko
 
Vnútro priestorové spotrebiče do domácnosti Pegognaga 2 - MN - Taliansko
 
Hobby a Profesionálne vysávače Miláno - Taliansko
 
Hobby vysokotlakové čistiace stroje (pre miestny trh) Čína
 
Hobby vysokotlakové čistiace stroje a vysávače (pre juhoamerický trh) Brazília
 
Celkovo sa Lavorwash rozkladá na ploche viac ako 145.000 m2, z toho 94.000 m2 zaberajú hostiteľské operačné strediská a výrobné zariadenia.
 
Lavorwash rastie
 
Pôsobivý ekonomický výkon spoločnosti je výsledkom jej celkovej obchodnej stratégie. Čísla tiež ukazujú na dôležitosť medzinárodného trhu a obchodnej politiky, založenej na budovaní distribučnej siete, ktorá je opatrne diverzifikovaná s ohľadom na geografiu a cieľové skupiny predaja.
 
Dnes je spoločnosť Lavorwash medzinárodnou inštitúciou, operujúcou vďaka kombinácii jej vlastných pobočiek (vo Francúzsku, Spojenom Kráľovstve, Brazílii a Španielsku), siete dovozcov a distribútorov zásobujúcich iné krajiny a zámorské trhy, predajných agentov a priamych väzieb na veľké maloobchodné reťazce.
 
Lux Prešov, s.r.o

Bardejovská č. 5, Prešov

  • Pondelok: 08:00 - 16:30
  • Utorok: 08:00 - 16:30
  • Streda: 08:00 - 18:00
  • Štvrtok: 08:00 - 16:30
  • Piatok: 08:00 - 16:30
  • Sobota: zatvorené
  • Nedeľa: zatvorené

  • +421 51 77 10 809
  • lux-presov@lux-presov.sk